Відгуки клієнтів

pizza
Доставка піци в Харкові від Pizza Rossi
Якщо ви шукаєте оптимальну по співвідношенню ціна/якість компанію, яка в мінімальні терміни допомогла б вивести ваш бізнес в інтернеті в топ, то вам дійсно до Фреш! (більше…)
Бражников Дмитрий Александрович, собственник интернет-магазина «Beautyhall»
Бражников Дмитро Олександрович, власник інтернет-магазину «Beautyhall»
Наш інтернет-магазин Beautyhall звернувся в агентство FreshIT за рекомендацією компаній, які вже співпрацювали з ними. Порадувало, що з початку співпраці був складений довгостроковий план конкретних дій по просуванню сайту, тому як з нашого боку не було достатніх знань в цій області. (більше…)
Інтернет-магазин захисних засобів – Prozaxist
З компанією співпрацюю вже багато років. Зробили мені вже другий сайт з оптимізацією. Для мене найкраще підійшло SEO просування, пробував різні варіанти реклами. Вдячний за відмінний результат, кейс вони додали до себе на сайт. Дуже подобається їхній підхід до роботи і цінова політика, що важливо для мене. Завжди надають звіт, дають рекомендації щодо поліпшення. Продовжуйте в тому ж дусі і побільше хороших клієнтів Вам. Рекомендую на 100% !!!
Мифы SMM
Інформаційний сайт ломбарду

Спасибі величезне за якісну роботу із розробки та просуванню сайту нашої компанії! Все зроблено дуже професійно та без затримок за часом, що велика рідкість у сфері IT і при цьому порівняно недорого. Такого сайту немає у жодного із конкурентів!