Послуги

Профессиональный подход = Комплексный интернет-маркетинг (контекстная реклама, поисковое продвижение, социальные сети, медийная реклама, E-mail маркетинг и веб-аналитика)
Контекстна реклама

Організація тематичних рекламних кампаній - наша робота

Хочеш швидко отримати клієнтів? Потрібні максимально лояльні відвідувачі сайту?

Контекстна реклама - те, що підійде Вам ідеально. Фахівці агентства FreshIT налаштовують рекламу на зацікавлену аудиторію, яка вже готова зробити покупку товару або послуги. Реклама буде налаштована на обраний регіон, цільову аудиторію та на вказаний вами час.

Вивчаємо Ваш веб-ресурс - і б'ємо прямо в ЦІЛЬ!

Сама «тепла» аудиторія, гнучкі налаштування, моментальний результат. Підходить для продажів, організації заходів, запуску нових продуктів.

Просування сайту в Google

Хочеш бачити свій сайт на першій сторінці пошукової системи Google? Отримувати недорогий трафік на веб-ресурс?

Тоді послуга "Просування сайтів" ідеально підійде для реалізації поставлених цілей. Технічний аудит сайту - дозволяє знайти помилки, які заважають зростанню сайту у пошуковій видачі. А наступний етап - просування сайту, допоможе вивести веб-ресурс на перші позиції по тематичних запитах.

Детальну інформацію, зможеш дізнатися у наших фахівців.

Просування сайтів - постійний потік клієнтів

Соціальні мережі

Ми допоможемо вам скористатися наявними можливостями цього ринку на всі сто

Щодня мільйони людей проводять години у соціальних мережах. Скільки серед них ваших потенційних клієнтів? Сотні, тисячі? Або зовсім немає - доки ваш бізнес не представлений в Facebook, Twitter, Instagram та інших соціальних мережах?

В якій із них збирається найбільше ваших покупців? Як із ними розмовляти? Чому вони вірять? Як їх зацікавити?

Ми можемо скласти ідеальний варіант Вашої присутності у соціальних мережах. У нашій компанії є досвід роботи із різними нішами.

Ми знайдемо ваших потенційних покупців та перетворимо їх на реальних клієнтів.

Медійна реклама

Мета такої реклами - привернути увагу аудиторії сайту до якоїсь події: прем'єри фільму, введення нового продукту на ринок, семінару, дня народження компанії і т.д.

У числі переваг цього виду реклами - великі можливості її таргетування. Показ банерів і роликів можна налаштовувати відповідно до географічного положення користувачів, часом доби, тематикою сайтів і т.д.

E-mail маркетинг

E-mail-маркетинг - один з найпотужніших інструментів взаємодії з цільовою аудиторією і просування послуг в мережі. Люди звикли до всюдисущої реклами і привчилися «фільтрувати» її. Тепер мало просто рекламувати товари - потрібно будувати повноцінні довірчі відносини з клієнтами.

Вам, напевно, є що запропонувати покупцям - сьогодні, завтра і через рік. Ми не залишимо вашим клієнтам шансу відмовитися від пропозиції!

Вартість е-mail-розсилки залежить також від складності завдань, які стосуються безпосередньо розсилки: скільки видів листів буде потрібно, чи потрібно розробляти дизайни і макети, як часто будуть розсилатися листи, чи потрібно їх сегментувати.

Веб-аналітика

Мы знаем эффективные способы улучшения работы сайта

Чому гості сайту не стають покупцями? Чому вони не ходять далі головної сторінки? Чому потенційні покупці не закінчують оформлення замовлення? Сайт недостатньо ефективний, не працює як єдиний механізм, не подобається клієнтам?

Ми з'ясуємо, чому гостям незручно на сайті, чому вони ігнорують частину розділів, якої інформації їм не вистачає, чи легко знайти вас в мережі, чи люблять пошукові системи ваш сайт так, як любите його ви. Іноді досить «полагодити» пару внутрішніх посилань або додати одну-дві кнопки, щоб продажі виросли наполовину.

Якщо вам здається, що з сайтом є проблеми, швидше за все, вам не здається. Дозвольте нам знайти причину - замовте веб-аналітику!