Контекстна реклама

Хочеш швидко отримати клієнтів? Потрібні максимально лояльні відвідувачі сайту?

Контекстна реклама - те, що підійде Вам ідеально. Фахівці агентства FreshIT налаштовують рекламу на зацікавлену аудиторію, яка вже готова зробити покупку товару або послуги. Реклама буде налаштована на обраний регіон, цільову аудиторію та на вказаний вами час.

Вивчаємо Ваш веб-ресурс - і б'ємо прямо в ЦІЛЬ!

Контекстна реклама – один з найпопулярніших сучасних методів збільшення продажів. Прямо в даний момент хтось шукає те, що ви продаєте. Ці люди – готові покупці, які можуть віддати гроші за певний товар або послугу прямо зараз. Завдяки контекстній рекламі вони побачать вашу пропозицію раніше, ніж інші. Особливість контекстної реклами в тому, що вона працює виключно на зацікавлену аудиторію, на конкретний регіон і в конкретний час дня. Фахівці ретельно вивчають запити та роблять все, щоб точно потрапити в ціль.

Особливості та ефективність контекстної реклами

Контекстна реклама

Контекстна реклама є оголошення, які показуються користувачеві на сайтах або на сторінках пошукової видачі. Вона переслідує кілька завдань:

  1. Продажі. В даному випадку реклама спрямована на пошук людей, які на даний момент шукають покупку того, що ви продаєте. Вона показує їм вигоди пропозиції і призводить на сайт. Робота відбувається з «теплою», цільовою аудиторією, вже готової до покупки і яка обирає продавця. Даний метод просування буде дуже корисний для інтернет-магазинів.
  2. Інформування та створення попиту. Якщо ви створили товар або послугу, яка поки що не відома ринку, але яка потрібна йому, але контекстна реклама буде спрямована на інформування потенційних клієнтів про новинку, що в перспективі дасть можливість її продажу. Для формування попиту можуть використовуватися оголошення рекламного характеру на ресурсах схожої тематики.
  3. Формування репутації. Контекстна реклама спрямована на підвищення довіри до бренду, адже впізнаваність є ключовим фактором в будь-яких стратегіях розвитку.

Для контекстної реклами використовуються наступні системи:

  1. Yandex. Контекстна реклама Яндекс щодня проглядається 22-23 мільйонами користувачів. Особливість даної системи в наявності можливості вибору запитів або самостійного складання текстів, вибір локації для показу, наявність системи статистики і можливість коригувати оголошення. Використовуючи Яндекс Директ, можна отримати перших відвідувачів вже відразу після запуску.
  2. Google. Дана мережа має масу партнерських сайтів, де можна розмістити оголошення. Контекстна реклама Google Adwords передбачає точну настройку таргетингу і певний параметр показів на мобільних гаджетах.

Є й інші системи, проте на ринку України вони займають вкрай малу частку. Для спрощення управління рекламними кампаніями використовуються системи автоматизації, призначені для різних видів бізнесу.

Вартість контекстної реклами

Вартість контекстної реклами в інтернеті визначається конкуренцією в конкретному сегменті, налаштуваннями таргетингу, майданчиками, які обрані для показу, обраної пошуковою системою. Також ціна за клік може відрізнятися з урахуванням регіону. Наприклад, контекстна реклама, ціна в Києві буде вищою, обійдеться дешевше в невеликих містах України. Але це також залежить і від пропозицій конкурентів.

Контекстна реклама від професіоналів

Контекстна реклама

Для ефективної контекстної реклами потрібно ряд умов. Це і певні технічні навички, і попередній збір даних, яким займаються фахівці агентства. Важливо розуміти свою цільову аудиторію і її потреби, аналізувати дії конкурентів. Також необхідний правильний вибір майданчиків для розміщення, раціональний розподіл витрат і оцінка ефективності реклами. Впоратися з усім цим можуть лише професіонали.

Оцінити ефективність реклами можна по клікабельності – співвідношенню показів оголошення і кліків по ньому. Інший показник – це конверсія, тобто, оцінка того, яка кількість відвідувачів, що прийшли по посиланню, зробили цільову дію, наприклад, вирішили купити певний товар або замовити послугу.

Довіряти контекстну рекламу варто професіоналам. В іншому випадку сподіватися на її ефективність не варто. Оголошення може розміщуватися на неправильних майданчиках, бюджет може бути розрахований неправильно, та й складання самого рекламного оголошення також вимагає ряду навичок.

Звернувшись до наших фахівців для замовлення контекстної реклами , ви гарантовано отримаєте від рекламної кампанії максимальну віддачу. Компанія на ринку вже давно і має за плечима безліч успішно реалізованих проектів. Фахівці підходять до кожної ситуації індивідуально, визначаючи цілі і завдання компанії, розраховуючи, скільки коштує реклама, аналізуючи пропонований товар або послугу, грамотно складаючи рекламне оголошення і розміщуючи його на правильних майданчиках. Все це допомагає підвищити впізнаваність товарів або послуг, проінформувати про них цільову аудиторію.

Замовте контекстну рекламу

Заявка відправлена!

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми передзвонимо вам протягом години.